B173HW02 V1

| panel model | B173HW02 V1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B173HW02 V1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 381.888×214.812 mm |
| Zarys | 398.1×232.8×6 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B173HW02 V1.
AUO B173HW02 V1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HW02 V1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HW02 V1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HW02 V1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B173HW02 V1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HW02 V1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HW02 V1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HW02 V1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B173HW02 V1"
- AUO B173HW02 V1
- Arkusz danych B173HW02 V1
- Obraz B173HW02 V1
- Cena B173HW02 V1
- Dystrybutor B173HW02 V1
